עו"ד יורם זרה המלצות

yv 78
yv 78
11:36 04 Sep 19
מחיר הדרכון לא ראלי. מי שעושה לבד את כלל ההליך זה מסתכם ב 3500 אלף שקל . אין הצדקה לעשוק את הלקוחות בסכום גבוה שההליך לא קשה ,לא מצריך דיון בבית משפט , סה"כ שליחת טפסים לקהילה היהודית ותרגום תיק שנכללים בו תעודה פלילית קונסטלרית ,תעודת לידה , אימות דרכון ... המחיר לדרכון שכזה צריך לעמוד על 7000 שקל .
שלמה חי עמר
שלמה חי עמר
19:11 21 Aug 19
לכל המעוניינים! תהליך הוצאת הדרכון היה ארוך ומייגע. עם תחילת התהליך, בדקתי מס' לא מבוטל של גורמים שהבטיחו הבטחות כאלה ואחרות, גם גופים רציניים מאוד , עד שפגשתי את יורם זרה במכון סרוונטס, במעמד שבו השתתף שגריר ספרד בארץ, יורם המליץ לי להתחיל מיד בתהליך הוצאת אזרחות פורטוגלית. משקיבלתי את ההחלטה, כל מה שהיה תלוי וקשור בעו"ד יורם זרה, טופל ביסודיות ובמקצועיות ובשקיפות מלאה. ראוי גם להוסיף את עו"ד ניצן שדאג תמיד לתת מענה לכל שאלה והבהרה. גם תזרים התשלומים היה ברור ושקוף לי מההתחלה ועד הסוף.מי שמבקש דרכון פורטוגלי, לטעמי עו"ד יורם זרה הוא האיש המתאים לכך.תודה רבה ליורם וניצן.
Ella Iungman
Ella Iungman
05:40 16 Aug 19
תהליך הוצאת הדרכון היה ארוך מהצפוי, כל שהיה קשור לשרותי המשרד ועובדיו של יורם היה מקצועי אחראי ונוהל ביעילות וברוח טובה ואדיבה.
איתן פינטו
איתן פינטו
11:23 14 Aug 19
משרד עורכי דין יורם זרה הוא המשרד הכי יעיל הכי אנושי והכי מקצועי בכל התחום של אזרחות פורטוגל. ממליץ בחום רב לכל מי שחושב להתחיל בהליך של האזרחות הזרה להתייעץ עם המשרד עם עורך דין יורם זרה או ניצן סגל שעובד במשרד. מקצועיות במיטבה.
אברהם כהן
אברהם כהן
08:04 31 Jul 19
ממליץ על עו"ד יורם זרה בתהליך הוצאת אזרחות פורטוגלית. משרד מקצועי שנותן תמורה מלאה לכסף ומשחרר אותך מבירוקרטיה מיותרת. המשרד מקושר בפורטוגל עם האנשים המקצועיים ביותר שעוסקים בתחום (עו"ד קלרה עידכנה אותי בכל שלב). במקרה שלי עבדתי מול עו"ד ניצן סגל שנתן מענה מהיר לכל בקשה. תודה רבה לכם ולכל צוות המשרד.
Avi Cohen
Avi Cohen
13:11 27 Jun 19
אני רוצה לציין את משרד עו"ד יורם זרה ,והצוות המסור והמיקצועי בניצוחו של עו"ד ניצן סגל שעמלו במיקצועיות ,וברצינות, וכמובן באחריות , להכין לי ולמישפחתי המורחבת את כל הניירת בצורה נכונה ומדוייקת להגשה בליסבון , והתוצאה קבלת תעודת הלידה , תודה ליורם ולצוות המסור של משרדו !
Avishai Sintov
Avishai Sintov
02:25 15 Mar 19
המשרד של עו"ד זרה ליווה אותי בתהליך מהתחלה ועד הסוף, באדיבות ובמקצועיות. מומלץ מאוד.
Hadar Cohen
Hadar Cohen
07:54 05 Mar 19
לצורך ליווי בקבלת אזרחות פורטוגלית פניתי למשרד עו״ד זרה, הכנתי את עצמי לתהליך שיקח זמן ובסופו של דבר ישתלם מאוד- ואכן כך. בעזרת ליווי יעיל ומקצועי קיבלתי את תעודת הלידה המיוחלת. ממליצה בחום- שירות אדיב, סבלני ונעים.
May Lee
May Lee
09:47 26 Feb 19
לפני כשנה וחצי פניתי לעו"ד זרה לצורך קבלת אזרחות פורטוגלית. לאחר ליווי מקצועי ויעילי ביותר קיבלתי את האזרחות הפורטוגלית. אני ומשפחתי מאוד מרוצים מהשירות הסבלני והאדיב וממליצים בחום 🙂
Eli perez
Eli perez
08:19 26 Feb 19
פניתי לעו"ד זרה לצורך קבלת אזרחות פורטוגלית. הטיפול והליווי היו מאוד מיקצועיים ויעילים. תודה לעו"ד זרה ולעו"ד ניצן.
מתן ימין
מתן ימין
09:23 07 Feb 19
שירות מעל המצופה. בדרכנו לסגירת טיסה לליסבון 🙂 לקבלת הדרכון.
Shay Avrahami
Shay Avrahami
00:10 16 Jan 19
אני יושב עכשיו בדירה עם נוף מדהים בגרמניה.במקרה עברתי על כל ההתכתבויות שלי עם עו״ד יורם זרה.קשה לי לדמיין משרד עורכי דין, בטח ישראלי, יותר סבלני ומקצועי.יורם זרה עזר לי לאורך כל התהליך, שארך בערך 3 שנים, עד שקיבלתי את הדרכון הפורטוגלי, וגם בתקשורת מול משרד עורכי הדין הפורטוגלי.הוא טיפל בהכול בצורה מקצועית ועניינית, תוך כדי הרבה אדיבות וסבלנות.
Uriah Ossin
Uriah Ossin
15:07 30 Dec 18
פשוט יודע את העבודה, קיבלתי אזרחות במינימום התעסקות.
Ori Laor
Ori Laor
20:44 25 Dec 18
שרות מהיר ומקצועי עד קבלת האזרחות. כל הכבוד
Shiran Hirshberg
Shiran Hirshberg
07:49 24 Dec 18
התהליך עם משרד עורכי-דין יורם זרה היה מסודר, בהיר ומהיר. קיבלתי את תעודת הלידה הפורטוגלית אחרי שנה וחצי. בהתחלה קיבלתי מהם את כל שלבי התהליך ועלויות צפויות והם תמיד היו זמינים לכל שאלה. ממליצה בחום!
amihai toledano
amihai toledano
08:32 10 Dec 18
בתאריך 09.12.2018 קיבלתי מייל ממשרדו של עו"ד זרה, שמחתי לקרוא שהתהליך לקבלת אזרחות פורטוגלית שלי הסתיים, קיבלתי את תעודת הלידה מפורטוגל.כבר במהלך התהליך המלצתי על יורם זרה לחברים שיצרו אתו קשר, היחס המקצועי והאישי קנו אותי כמו כן הליווי לאורך התהליך. המחיר שנגבה היה הוגן ואני בהחלט ממליץ ואמליץ על שרותיו לכל מי שיתעניין בקבלת אזרחות פורטוגלית.
Natalie Lee
Natalie Lee
15:39 25 Nov 18
תהליך העבודה עם משרדו של עו"ד זרה היה שקוף ומסודר. ידענו בדיוק מה סטטוס הבקשה שלנו וההתקשרות מולו ומול הגורמים השונים שהיו מעורבים בתהליך היו מהירים וענייניים. שמחים שבחרנו בשירותיו של עו"ד זרה בתהליך קבלת האזרחות הפורטוגלית.
ymusih
ymusih
08:50 25 Nov 18
משרד עו"ד יורם זרה טיפלו בבקשת אזרחות פורטוגלית עבורנו. הובילו אותנו שלב שלב לאורך התהליך, והפכו אותו למאד פשוט ו"ידידותי למשתמש". ממליצים בחום.
Zvi Yamin
Zvi Yamin
18:03 01 Nov 18
ביקשו ממני מהמשרד של יורם לכתוב פה ביקורת, אבל רק אחרי שהשיגו לי אזרחות אירופאית בתקופה של שנה וחצי. תודה יורם. כל השאר, אני מבטיח לנופף לכם לשלום כשאעבור אתכם בתור האירופאי
Mor Fishman
Mor Fishman
05:27 01 Nov 18
תמיד חזרו אלי כשהיו לי שאלות ויעצו לי על הדרך הטובה והקלה ביותר לקבלת האזרחות
Tom Goland
Tom Goland
13:32 17 Oct 18
משרד עו"ד יורם זרה עזר מאוד בתהליך, סייע במתן כל המידע, מילוי הטפסים ובהפנייה לכל הגורמים הנדרשים לתהליך בפורטוגל. לאחר כ-18 חודשים לערך, כפי שהוסבר לי בהתחלה קיבלתי אישור על אזרחות פורטוגלית. משרד העו"ד המקומי בליסבון איתו המשכתי את התהליך לאח הפנייה ממשרדו של עו"ד זרה היה מאוד איכותי וסייע בהמשך התהליך בפורטוגל לאחר קבלת האזרחות
גולן
גולן
10:08 16 Oct 18
ממליץ מאוד על עו"ד יורם זרה וצוות משרדו. טיפול מהיר, אמין ומקצועי במינימום טרחה. תודה רבה!
ריקי סופר
ריקי סופר
09:39 16 Oct 18
אלופים זריזים ומיקצועיים...מאד מרוצה
avi zafrani
avi zafrani
07:20 30 Aug 18
סוף סוף אני אחרי...לפני שנה וארבעה חודשים פניתי למשרד עו"ד זרה בנוגע לאפשרות הוצאת אזרחות עבורי.אתמול סוף סוף אחרי 16 חודשים בדיוק עו"ד יורם התקשר ובישר שקיבלתי את תעודת הלידה ומעתה אני אזרח אירופאי לכל דבר ועניין.עליי לציין כי מתחילת התהליך הכל היה בשקיפות מלאה החל מהשלבים הצפויים וכלה בתשלום עבור התהליך, כל אורך התהליך היה ידוע מראש וללא כל הפתעות.כעת לאחר קבלת תעודת הלידה המיוחלת אתחיל תהליך עבור ילדיי .ממליץ מאוד בעיקר לאור כמות המקרים אשר אני ראיתי בפורומים השונים אשר אנשים נדרשים להוציא ת.יושר חדשות ותעודת לידה.כאן הכל היה מקצועי אמין ענייני וללא צורך במסמך נוסף כלשהו.
David Abutbul
David Abutbul
10:25 08 Aug 18
התחלתי את התהליך מול עו"ד יורם זרה לפני יותר משנה. מההתחלה הכל היה ברור ושקוף, עו"ד זרה ענה לכל שאלותי והסביר באדיבות ובסבלנות לגבי התהליך כולו.לא היו הפתעות בדרך (הן מבחינת התהליך, והן בנוגע לעלויות הכספיות)ממליץ בחום !דוד.
erez boni
erez boni
05:19 25 Jun 18
ילדנו קיבלו את האזרחות המיוחלת.מודים על השירות שהתאפיין ביעילות מסירות ואכפתיות לאורך כל הדרך. ממליצים מאוד על שירותי משרדו של עו"ד יורם זרה .
שלמה מרקוס
שלמה מרקוס
09:02 30 May 18
טיפול מקצועי ומסור מומלץ לפנות דרך משרדו של עו"ד יורם זרה לקבלת אזרחות (זרה) פורטוגלית
Roy Messiah
Roy Messiah
14:15 29 May 18
שירות ענייני ומהיר. קיבלתי את האזרחות הפורטוגלית תוך שנה ו4 חודשים מיום הגשת הבקשה בפורטוגל. יורם ליווה אותי בכל שלבי התהליך עד שהפנה אותי לקלרה עורכת הדין הפורטוגלית. ממליץ בחום
Omer Gaiero
Omer Gaiero
20:10 17 May 18
אחלה עורך דין, עשה עבודה מצויינת ואדיבה, והיום אני פורטוגלי.
מורן שניאור
מורן שניאור
16:54 12 Apr 18
עורך דין סופר מקצועי, ישר והגון, עובד עם העורכי דין פורטוגליים הכי טובים לנושא הגירה !
Kanael Arditti
Kanael Arditti
11:04 15 Jan 18
התהליך היה מאוד פשוט ויעיל, הכל היה מסודר וברור עם שקיפות מלאה של השלבים השונים והעלויות. כמעט כל התקשורת הייתה באימייל, ולי זה היה מאוד נוח. מאוד לעניין ובלי שום התקשקשויות מיותרות. באמת נותן הרגשה שהוא יודע מה הוא עושה. מומלץ מאוד מאוד.
benny132132
benny132132
16:23 26 Oct 17
אמין וישר, קיבלתי דרכון תוך שנה. מומלץ בחום.
יוסף תג'ר
יוסף תג'ר
17:25 18 Oct 17
Advocate Yoram Zara knows the best and most rapid ways to get a portuguese citizenship. He is very efficient and his advises help to avoid of unnecessary problems. The process to get portuguese birth certificate last 13 months, from the moment I submit all the documents to the Portuguese advocate. I highly recommend him .
ניסים נר
ניסים נר
07:41 14 Sep 17
עו"ד מקצועי , זמין , הגון , ליווי אישי . ובסוף עם קבלות תוך מספר חודשים קיבלתי אזרחות פורטוגלית ממליץ בחום .
יורם ירושלמי
יורם ירושלמי
13:53 18 Jun 17
עו"ד מעולה יודע את תהליך הוצאת הדרכון על בוריו התהליך המהיר ביותר וללא הוצאות מיותרות אני ממליץ בחום רב
Yishay Spector
Yishay Spector
07:31 20 Dec 16
מעולה אשתי קיבלה אזרחות בתוך 6 חודשים בלי שום עיקוב - מאוד ממליצים
See All Reviews
USA