עו"ד יורם זרה המלצות

Melanie Dacosta
Melanie Dacosta
07:10 18 Sep 20
Great service, everything was taken care of!
noam hasson
noam hasson
14:58 15 Sep 20
Ofer Tal
Ofer Tal
05:40 15 Sep 20
המשרד האיכותי ומקצועי שנתקלתי בחיי דבר שהוא די נדיר בארץ לצערנו , שנה וחודש אזרחות! מטיפול מסור, אדיב ואיכותי עד מקצועיות ללא פשרות וכל זאת במחיר הוגן וסביר בהחלט ( זול מהרבה אחרים ). תודה לכל אחד ואחד מכם באמת
חן פרץ
חן פרץ
04:41 15 Sep 20
ליאת מימרן בן נועם
ליאת מימרן בן נועם
09:33 10 Sep 20
תהליך קבלת האזרחות הפורטוגלית התבצע בצורה מקצועית, מהירה, כל שאלה נענתה במהירות על ידי צוות שלם שמטפל בבקשה, המחיר היה הוגן וכל התהליך לקח שנה וחצי. ממליצה מאוד על המשרד של עו"ד זרה!
EINAT O. Z
EINAT O. Z
11:40 09 Sep 20
קיבלתי את תעודת הלידה שלי!! וזה קרה תוך שנה וחצי מהגשת הבקשה!!! כשכל חבריי השתרכו מאחור עם אחרים. שאפו ליורם זרה והצוות כולו ניצן ורעות שטיפלו בי ובכל במקצועיות וזריזות ענו לכל פניה תוך רגע ולעולם לא השאירו אותי ללא מענה.כמעט לא הייתי צריכה לעשות דבר לבד והכל היה בשקיפות וסבלנות. אני ממליצה עליו לכל מי שרוצה דרכון פורטוגלי ואפנה אליו את כל משפחתי וחבריי
שוש ולנר
שוש ולנר
06:34 21 Aug 20
הנושא טופל במקצועיות, ובאמינות. ההבטחות מולאו במלואן.
Shahar Damary
Shahar Damary
15:49 19 Aug 20
שילוב של מחיר טוב ושירות מקצועי וטוב
בר מזמר
בר מזמר
15:20 16 Aug 20
עזרו וכיוונו בכל מה שצריך והיו זמינים לאורך כל הדרך. עניינים מאוד ודרשו ממני רק מסמכים השאר הם עשו לבד .
Nitza Dror Salman
Nitza Dror Salman
10:13 14 Aug 20
ממליצה בחום על משרד עורכי דין זארה על טיפול מקצועי ואחראי בהגשת בקשה לאזרחות . פורטוגלית יחס אישי ומאוד סימפטי. אחריות. וליווי הלקוח בכל אחד משלבי התהליך. כמו כן מתן מענה מיידי לכל שאלה. הכוונה מצויינת. קיבלתי את האזרחות שלי. תודה רבה ליורם. משה . מרסדס ניצן וכל העוסקים במלאכה כעת ממתינים בני משפחה נוספים לבשורה הנפלאה. כולם אצל עורכי דין זארה כמובן!!!
David Abu
David Abu
09:08 14 Aug 20
שירות מהמעלה הראשונה תהליך היה מהיר לאזרחות פורטוגלית (שנה ושלושה חודשים) מאוד מרוצה וממליץ
Sharon Sionov
Sharon Sionov
08:15 14 Aug 20
מומלץ בחום! צוות סופר מקצועי שהופך את התהליך לפשוט ועם מינימום טרחה. מחירים הוגנים והכל מוצג מראש וכל מה שהציגו בפנינו היה מדויק. כל הכבוד לצוות על מענה מהיר ואדיב 🙂
עירית קיטה
עירית קיטה
06:40 11 Aug 20
השרות שקיבלתי היה מקצועי ביותר, אדיבות, זמינות גם בסופי שבוע ובכלל מענה לכל פניה ושאלה והכי חשוב ההצלחה ! בזכותם הצלחתי וקיבלתי את האזרחות !
רמי קצוני
רמי קצוני
06:39 11 Aug 20
משרד עו"ד זרה, שטיפל בי במסירות ובמקצועיות רבה, תוך שיתוף ןעידכון שןטף וכמידה בלוחות הזמנים עד ל'בלת האזרחות הפורטוגלית.אני חייב לציין שהמחיר היה הוגן וזול משאר המשרדים ישר כחרמי
Sarah Ruso-Amira
Sarah Ruso-Amira
17:01 03 Aug 20
עו"ד זארה וחבריו לעבודה עשו בשבילי את התהליך לשביעות רצוני המלאה. הטיפול היה מקצועי ויעיל ואף מהיר הרבה יותר מאחדים ממכרי שעדיין תקועים בהליך. תודה!
דקל וינקלר
דקל וינקלר
07:40 28 Jul 20
לעו״ד זרה ולצוות משרדו,תודה רבה על הטיפול המסור והמהיר!נהננו לעבוד איתכם וממליצים בחום על שירותי המשרד לצורך אזרחות פורטוגל שקיבלתי כל כך מהר.
Nati Net
Nati Net
09:12 26 Jul 20
הבקשה שלי לאזרחות פורטוגלית טופלה עו"ד יורם זרה וצוותו אשר טיפלו בה באופן מקצועי ויעיל וזאת למרות שאנחנו הרבנו בשאלות ולמרות זאת הם גילו סבלנות רבה לאורך כל התהליך, הנחו אותנו מה לעשות, הסבירו וסייעו בכל.הדבר המדהים הוא שהאזרחות התקבלה תוך שנה ושלושה חדשים מתחילת התהליך, פשוט מדהים. לא ברור כיצד עשו זאת.ממליץ בחום!!
Katie Robinson
Katie Robinson
02:31 25 Jul 20
I successfully worked with Yoram Zara to obtain Portuguese Citizenship as a descendant of Sephardic Jews. He is very knowledge and responsive. His legal partners at ASAG in Lisbon are the same. They are very thorough and made sure all forms were filled out correctly. They spelled out the exact documents I needed to acquire and what the deadlines were. He has forged the necessary relationships to complete the process smoothly. He has an established protocol that alleviates any stress or confusion in the process. It has been about a 3 year process for me. Personally, it has been a 5 year process altogether. I started to do the research and secure the documents needed in 2015. I first contacted him in July 2017. This week (in July 2020) I went to the Consulate in New York to apply for my Citizen Card. In a few weeks, I go back to pick up my card and apply for my passport. I am still a bit in shock and it doesn't seem quite real yet. Maybe when I get my CC and passport it will sink in. I highly recommend contacting Yoram Zara soon to aid in the application process before the law changes. The whole process was completed by email and mail. It took a huge leap of faith for me to trust someone in another country that I never met in person. I am very glad I did and it was money well spent. Yoram Zara is the real deal!July 2017 - I made initial contact online with Yoram Zara. Between July and October, I was still undecided. I received a phone call from his office in Israel to see if I was still interested. That phone call was the encouragement I needed to move forward with the application process.October 2017 - I formally began the process by filling out the questionnaire about my family history.December 2017 - I received my Certificado from the Jewish Community of Porto. This part of the process was very fast. The government portion took much longer. I have to add that the government portion of the process was slowed by an increase in the number of applicants from the UK due to Brexit.January 2018 - My application was formally submitted in Lisbon by the attorneys at the firm ASAG.October 2019 - My application was approved.June 2020 - I received my Portuguese Birth Certificate.July 2020 - I traveled to the Consulate in NYC to apply for my Citizen Card.August 2020 - I have another appointment at the Consulate in August to pick up my Citizen Card and apply for my passport. The Citizen Card cannot be mailed. It requires a second trip to the Consulate. The passport can be mailed. I am told it will be sent by DHL. I hope to have it by September or October. ASAG offers assistance in Lisbon to obtain the CC and passport in 5 days. I would have done that but there are travel restrictions from the United States at this time due to the pandemic.
Maya Kaduri
Maya Kaduri
13:15 24 Jul 20
עו"ד יורם זרה ושאר הצוות שלו טיפלו בבקשה שלי לאזרחות בצורה מקצועית, במהירות רבה ובסבלנות. לאורך כל התהליך הנחו אותנו מה לעשות, ענו על שאלות, וסייעו בכל מה שיכלו. מה שיוצא דופן הוא שקבלתי את האזרחות תוך שנה ושלושה חדשים מתחילת התהליך, פשוט מדהיםממליצה בחום!!
ליאל לוי
ליאל לוי
08:42 24 Jul 20
המשרד ליווה אותי במקצועיות ובתודעת שירות גבוהה עד לקבלת האזרחות! מומלץ ביותר!!!
דנה שרון
דנה שרון
17:17 23 Jul 20
עו"ד יורם זרה טיפל בבקשת האזרחות שלי במהירות רבה, ביעילות, באדיבות, השירות שלו תמיד זמין להודעות וואטספ או טלפון.כל התהליך מתחילתו ועד לקבלת האזרחות לקח שנה ושלושה חודשים! פשוט מדהים!ממליצה בחום!
simonbh1963 ben
simonbh1963 ben
04:44 09 Jul 20
משרד עו''ד יורם זרה משרד מקצועי, יעיל, נותן מענה כמעט מיידי לכל פניה, מדריך תהליכים בצורה ברורה, וההנחיות ברורות לכל. יושרה, בקיאות בתהליכים, ומקצוענות, אני שמח כל כך שפניתי אליו, כמו כן המשרד שעובד מולו בליסבון נוח, מקצועי, ויעיל. ממליץ בכל הלב, שאר בני המשפחה הופנו גם למשרדו של העו"ד יורם זרה. תודה ענקית.
Noam Benatar
Noam Benatar
14:31 05 Jul 20
תודה רבה לצוות המשרד על ליווי התהליך באופן היעיל, המקצועי והמהיר ביותר! לאורך כל התהליך צוות המשרד היה זמין לכל שאלה ובקשה עם הסברים מפורטים, סבלנות ושקיפות מלאה על כל שלב בדרך עד קבלת תעודת הלידה.
gadi Benezra
gadi Benezra
05:43 26 Jun 20
Orly Mor
Orly Mor
15:52 24 Jun 20
Yonatan Av
Yonatan Av
13:17 23 Jun 20
שירות מהיר ומקצועי, צוות שקשוב ללקוח ומכיר את התהליך בצורה עמוקה.
Miri Cohen
Miri Cohen
13:10 23 Jun 20
התהליך התנהל בצורה מאוד מקצועית, ביעילות ובתיאום מופתי בין כל חברי הצוות. הרגשתי שאני בידיים טובות לכל אורך הדרך
גיא אסל
גיא אסל
10:57 23 Jun 20
אם לעשות דרכון פורטוגלי , אז דרך המשרד של עו"ד יורם זרה. אמינים, מקצוענים ושמים דגש בקשר דיגיטלי מול הלקוח
Ami Yosifon
Ami Yosifon
14:53 22 Jun 20
שלום לכולם. ברצוני לומר קודם כל תודה תודה למשרד של עו״ד יורם זרה. את המשרד הכרתי כשחיפשתי משרד שיעזור לי בתהליך קבלת האזרחות הפורטוגזית ומהשניה הראשונה שיצרתי קשר הטיפול של המשרד היה פשוט נפלא. לא חיפשתי ללכת לחברות שמפרסמות באופן אגרסיבי לא חיפשתי ללכת למקום שאחרי שאשלם להם אני אהפוך לעוד מספר שם חיפשתי בית ואצל עו״ד יורם זרה וצוות המשרד שלו מצאתי מהשניה הראשונה. התהליך שלי היה סופר מהיר לי לקח בדיוק 10 חודשים מהגשת הבקשה ועד לסיום צוות המשרד נתן לי מענה מהיר סופר מהיר לכל שאלה לכל בקשה יחס של משפחה אנשים יקרים מי שרוצה בית מי שרוצה הרגשה של משפחה המשרד של עו״ ד יורם זרה זה המקום אני ממליץ לכם לעשות את התהליך שם מי שרוצה לקבל שירות טוב ואמין וגם במחיר טוב זה המקום. ברצוני גם לומר המון המון תודה לכל אחד ואחת מאנשי המשרד שפשוט אין לי מספיק מילים להודות להם על היחס שנתנו לי אנשים מקצועיים אנשים שמבינים את התחום. כל שיחה או הודעה מהם הרגשתי המון ביטחון ומקצועיות מצדם וכמובן המון סבלנות וזה חשוב מאוד בתהליך כזה. תודה רבה לכולם ממליץ לכם בחום שיהיה לכולם בהצלחה תודה רבה רבה ♥️♥️♥️♥️♥️
Eli Sher
Eli Sher
19:09 19 Jun 20
תהליך הגשת בקשת האזרחות דרך משרד זה היא מקצועית, מהירה, שקופה ויעילה, אין ספק ששיתוף הפעולה של משרד עורכי דין זה עם משרד עורכי דין טובים ואמינים בפורטוגל עוזר להשלמת התהליך ביעילות ובמקצועיות
Rom Shiri
Rom Shiri
08:17 18 Jun 20
שירות מעולה, חלק, והכי חשוב - שקוף. הגעתי בהמלצה של חברה ואני מאוד מרוצה. באמת שממליץ לכל אחד שבוחר להוציא דרכון פורטוגלי עם עורך דין לעשות את זה עם החבר׳ה של זרה.
רקפת ורדימון
רקפת ורדימון
04:56 17 Jun 20
Ayelet Ehrlich
Ayelet Ehrlich
12:48 15 Jun 20
משרד סופר מקצועי, קיבלתי שירות מעולה, וליווי לאורך כל הדרך. כל הצוות היה מאוד סבלני כלפיי, וענה לי על כל השאלות והניג'וסים, תמיד באריכות ובנועם. ממליצה מאוד!!
שגיא כהן
שגיא כהן
12:42 13 Jun 20
שירות מקצועי ויעיל! תגובה מהירה לכל פנייה! התהליך התקדם מהר משציפיתי בתקופת הקורונה. ממליץ מאוד!
shlomy levy
shlomy levy
15:45 11 Jun 20
The most reliable law office. I am so happy i chose them for my portuguese citizenship.
Maoz Barda
Maoz Barda
13:02 09 Jun 20
Great service. Friendly and professional. Were always available for any question. Made everything necessary for getting my citizenship very fast. Thanks a lot!
Gal Rosilio
Gal Rosilio
06:34 08 Jun 20
הסבלנות בהחלט משתלמת! מבקש להודות מכל הלב למשרד עו"ד יורם זרה ובראש ובראשונה לניצן, הן על היחס המעולה והן על השירות המקצועי והאדיב. כמובן שאמליץ על המשרד בחום בהמשך!
amit ariel
amit ariel
15:16 03 Jun 20
מקצועיות ברמה גבוהה מאוד והיענות מוחלטת של כל שאלה או בקשה.
נאוה בלט
נאוה בלט
17:20 22 May 20
שירות מקצועי, יחס אישי, זמינות מאד גבוהה בטלפון, במייל ובווטסאפ. המשרד עובד בצורה מאד שיטתית ויעילה כדי לספק את האזרחות הפורטוגלית בזמן המהיר ביותר
Ester gal matsa
Ester gal matsa
09:18 19 May 20
יורם זרה באמת הדרך הישרה והמקצועית לאזרחות פורטוגלית. שירות וליווי אישי, אדיב, מיומן, אינטנסיבי, מסביר פנים. ממליצה לכולם לעשות דרכון פורטוגלי במשרד עו"ד יורם זרה.
Idan Yosha
Idan Yosha
07:03 17 May 20
מקצועיים ומהירים.
Rani F
Rani F
17:09 09 May 20
חווית שרות מעולה, שקיפות מלאה, מעקב מלא ותמיכה וזמינות מצוינת.כל התהליך בוצע במקצועיות ולשביעות רצוני המלאה. ברצוני להודות לעורך דין זרה וצוות משרדו, בהחלט ממליץ ואמליץ למקרובים ומכרים שלי על השרות הנפלא. תודה רבה!
Banin Design & More
Banin Design & More
09:29 06 May 20
Very Professional, Process went smoothly. got notifications and information on every step of the procedure till it's conclusion.Great Success :))
Daniel Ganon
Daniel Ganon
14:35 05 May 20
תודה רבה לצוות, המשרד ליווה אותי בכל התהליך, נתן מענה מהיר ואיכותי מסביב לשעון, בהחלט הבחירה הנכונה, ממליץ בחום.
Tamar Yogev
Tamar Yogev
05:56 04 May 20
משרד עו״ד זרה ניחן בשרות ובמקצועיות שהיו למעלה ממעולה. ההליך עצמו, מתחילת הדרך ועד קבלת אישור האזרחות, לוקח זמן, אולם העבודה המסודרת והמקצועית של עובדי משרד עו״ד זרה והעדכונים השוטפים שקיבלתי לאורך כל הדרך היו חוויה מכוננת עבורי. אין לי מילים לתאר, היה תענוג לעבוד איתכם. המוני תודות!
Or A
Or A
08:51 03 May 20
משרד מקצועי מאוד!עו״ד יורם זרה מהראשונים בארץ שהחלו לעסוק בנושא האזרחות הפורטוגלית, צוות מקצועי.רוצה לציין את ניצן ומרסדס על ליווי נהדר, שהריצו את התהליך ביעילות, תמיד היו זמינים בכל שעה ונתנו מענה לכל שאלה.המשרד פעל ביעילות לאורך כל השלבים, תמיד דאג לעדכן גם הרבה אחרי הגשת התיק.עשינו 8 בני משפחה את התהליך אצל עו״ד זרה וקיבלנו אזרחות אחרי פחות משנה וחצי.ממליץ בחום למי שמתלבט, אתם בידיים טובות.
NivSabo
NivSabo
11:21 01 May 20
היה תהליך אופטימלי, *מאוד* יעיל, תקשורת ברורה וסך הכל פשוט מעולה. אני בטוח שהניסיון שלהם חסך זמן והתעסקות, ותמיד ידעתי שיש לי על מי לסמוך! עשיתי מחקר קצר לפני שפניתי אליהם, ובדיעבד זו הייתה החלטה מצוינת.
Yaron Zafrany
Yaron Zafrany
16:54 30 Apr 20
שירות אדיב מקצועי ומעולה.המשרד עזר לי לקבל את הזרחות שלי במהירות רבה. ללא ספק אמליץ לכולם! תודה רבה!
לרידו אריה
לרידו אריה
14:33 30 Apr 20
רציתי להודות למשרד עו"ד יורם זרה במיוחד למרסדס ולניצן, על הטיפול המסור והעקבי בכל התהליך לקבלת הדרכון פורטוגלי.עכשיו הגיע תור של הילדיםתודההה..
גלילה למעלה
לשלוח
צרו קשר
שלום. אנא שלחו הודעה וניצור קשר לגבי אזרחות פורטוגלית.