עו"ד יורם זרה המלצות

luciiniite
luciiniite
13:41 03 Mar 21
שירות מקצועי וטוב
Eti Raihanshtein
Eti Raihanshtein
06:11 28 Feb 21
משרד מעולה, זמינים, מעדכנים כל הזמן, מינימום השקעה מצד הלקוח וניהול מלא מקצה לקצה של המשרד עורכי דין
ישי באומפלד
ישי באומפלד
08:07 25 Feb 21
משרד מקצועי מאוד, מסודר, מלווים אותך לעורך כל התהליך תוך מענה וזמינות לכל שאלה. עם היד על הדופק בכל שלב בתהליך ומעדכנים על התפתחויות באופן מידי. תמורה הכי טובה שתבקשו עבור הכסף שלכם
ofira shoham
ofira shoham
08:48 23 Feb 21
תודה לכם, על השירות והטיפול המקצועיים. לאורך כל הדרך.ממליצה עליכם בחום. תודה 🙏🙏🙏
Dor Alt
Dor Alt
12:14 22 Feb 21
The whole process took about 2 years. Most of the delay was caused by adding more family members but there were few delays that could have been foreseen by the law firm and not by the relevant people in Portugal.E.g. signing the Israeli passport/ not having the same last name in the birth certificate.Further more I felt like the process wasn’t fully transparent and hoped to pay and deal with the law firm only and not having to pay or contact others in Portugal.All in all I got what I wanted and I’m satisfied but the process could have been handled betterRegarding the price - the price is great considering the other companies in Israel who asks for almost double
Avi Monsonego
Avi Monsonego
09:58 21 Feb 21
Hadar shoshan
Hadar shoshan
10:41 19 Feb 21
Stefanie Fenton
Stefanie Fenton
21:04 18 Feb 21
Working with these folks was great. They provided excellent guidance throughout the process, kept us informed along the way, and got it all done for us. I highly recommend working with them.
Leyla Sever
Leyla Sever
09:14 18 Feb 21
erez boni
erez boni
15:54 17 Feb 21
כמה מילים חמות על השירות שהתאפיין ביעילות מסירות ואכפתיות לאורך כל הדרך. רציתי להוסיף גם את הפן של החוויה האישית, משרדו של עו"ד זרה מטפל בפונים רבים אולם התחושה הינה כי הנך לקוח מיוחד .תחושה זאת מתחזקת הודות למענה המהיר הענייני והאכפתי .ממליצים בחום על שירותי משרדו של עו"ד זרה
Scott Snibbe
Scott Snibbe
15:00 17 Feb 21
Yoram Zara did an incredible job guiding me through the Portuguese citizenship process for descendants of Sephardic Jews expelled from the region in 1492. He patiently helped me through every part of the proceeds until successfully securing citizenship. The fees were very reasonable and he is incredibly responsive. Highly recommended.
Josh Levy
Josh Levy
13:54 17 Feb 21
Fantastic and seamless service. Can't recommend enough.
Tomer Filiba
Tomer Filiba
13:45 16 Feb 21
נוח מאוד לעבוד איתם, הכל בווצאפ/מייל, מאוד תגובתיים ומעדכנים כל פעם שצריך
Alon Peled
Alon Peled
17:26 15 Feb 21
oran kedar
oran kedar
07:36 14 Feb 21
מאוד נהנתי להוציא דרכם דרכון פורטוגלי הם היו מאוד מקצועיים על כל שאלה הייתה תשובה ונשארו איתי על הקו הטלפון עד שהבנתי את הצעד הבא תודה רבה לכם על הכל ועל השירות המהיר.
idit schwartz
idit schwartz
12:33 13 Feb 21
ברצוני להודות מקרב לב לעו״ד יורם זרה ולצוות משרדו על הטיפול בקבלת האזרחות הפורטוגלית עבורי. . לכל אורך הדרך ההתנהלות היתה מקצועית ביותר, עניינית. וצוות המשרד היה זמין תמיד למתן תשובות והסברים,ממליצה בחום!פרופ׳ שורץ עידית,תל אביב
Elad kedar
Elad kedar
07:30 11 Feb 21
שירות מצויין, משיבים לכל שאלה ומהר, אדיבים, הכל מוסבר בצורה ברורה, שקיפות מלאה, נעימים לשיחה וגם אם יש בעיות הכל מטופל בצורה מקצועיתתודה רבה, אמליץ עליכם בחום
Neely Kastoryano
Neely Kastoryano
15:01 10 Feb 21
המשרד והצוות של עו"ד זרה מקצועי מאד. הם מאד יעילים בתהליכי הוצאת דרכון פורטוגלי והשיגו לנו את הדרכון הפורטוגלי במהירות . מומלצים מאד!A very professional and efficient team. Issued the Portugal passport in a very effective procedure and easy to follow. Great law office!
Koby Malul
Koby Malul
07:27 08 Feb 21
מהרגע הראשון הרגשתי ביטחון, שאני בידיים טובות ומקצועיות.התהליך היה מהיר ובכל רגע שלא היה לי ברור איזה עניין קיבלתי תשובות באופן ברור ומיידי.שירות אישי אדיב ומצויין.אני כמובן ממליץ ללא כל ספק.תודה רבה רבה מכל ליבי ואני אמשיך כמובן גם כשנתחיל תהליך לאישתי ובני.תודה!!!......
nehama ido
nehama ido
22:47 07 Feb 21
תודה למשרד עו״ד זרה על כל הליווי והטיפול בקבלת אזרחות, מענה איכותי ומקצועי לאורך כל הדרך.תמיכה ועזרה גם בדברים טכניים, תודה רבה 🙏❤️
Gil Sela
Gil Sela
10:21 07 Feb 21
מאוד מקצועיים והתוצאות מדברות. עושים הרוב עבורך ללא כאבי ראש מיותרים. לעיתים בעיקר באמצע התהליך חשבתי שבתמורה למחיר כזה היחס הבינאישי יהיה יותר ידידותי ולכן רק ארבעה כוכבים אבל בסהכ זה לא משנה במיוחד והם מספקים את הסחורה ביעילות ומקצועיות ועוד יותר חשוב בסוג כזה של תהליך-במהירות.
Omri Morin
Omri Morin
10:20 07 Feb 21
תודה רבה!! זה לוקח זמן, וצריך לא להיות לחוצים יותר מידי אבל בסוף יוצאים עם אזרחות פורטוגלית. הם עונים מהר לשאלות והטיפול צמוד.
sheeranyx
sheeranyx
10:02 07 Feb 21
מדהים עושים עבודה יסודית ומסודרת עונים על כול השאלה ואזרחות קיבלתי תוך פחות משנה וחצי❣
Oded hadar
Oded hadar
09:19 07 Feb 21
משרד מקצועי מאד!!! חוזרים אליך לכל שאלה תוך מספר דקות, עושים בשבילך הכל לא האמנתי כמה קללקח לי בדיוק שנה לקבל את תעודת הלידה מרגע ההגשה למשרד הפנים הפורטוגלי. תהליך הגשת המסמכים כאן תלוי בכם אני משכתי חצי שנה , אפשר להגיש את המסמכים תוך חודשיים-שלושה .לסיכום ממליץ מאד לעשות כקבוצה 5-6 אנשים מהמשפחה גם יוצא הרבה יותר זול .
Omri Barouch
Omri Barouch
08:23 07 Feb 21
Great service, very professional. Made the process easy and clear. Highly recommend.
Michael da Costa
Michael da Costa
14:30 05 Feb 21
From the moment I first made contact Yoram Zara Law took over the whole process of my applying for a Portuguese passport..... yes, there were loads of questions and details to furnish, but thankfully my heritage was solid... I have gained my citizenship in under 2-years and just await borders to open up again to claim my passport in Lisbon.I can’t recommend YZL enough.... many of my family are now using them too!
Andrew Perlin
Andrew Perlin
02:46 05 Feb 21
Yoram and his team were a great in helping me acquire my Portuguese citizenship. They were always extremely responsive and professional throughout, a well-oiled machine every step of the way. Though the process took about two years, I never once felt as if things were not going to work out. They have chosen great partners in Portugal as well. I have and will continue to recommend them to friends and family who may be eligible. Thank you!!
Amy Bianchini
Amy Bianchini
22:54 03 Feb 21
Working with Yoram Zara’s office to obtain my citizenship was a great experience. Everything was so smooth and I obtained my citizenship within the expected timeline. I also recommended that my Dad use his office to obtain his Portuguese citizenship and he was extremely happy also. Thank you to Yoram Zara and his staff! I would recommend them to anyone wanting to obtain their Portuguese citizenship.
Sarah Baley
Sarah Baley
16:11 03 Feb 21
Yoram Zara guided me through every step of the process with ease and patience. They were informative, professional, diligent and advised me through every step of the process. Regardless of the distance, they were in constant contact, asking for supporting documents as needed to make this as quick and easy as possible. I highly recommend them!
naftali dery
naftali dery
14:38 03 Feb 21
ממליץ בחום על עו"ד יורם זרה וצוות משרדו המסור.השרות של עו"ד זרה, מקצועי, נעים ואמין.לאורך כל הדרך קיבלתי הרגשה שיש על מי לסמוך והטיפול נמצא בידיים טובות.למעלה מ 10 בני משפחתי קיבלו שרות במשרדו של עו"ד זרה וכולם סיימו את התהליך עם אזרחות פורטוגלית.
Raquel Jeffers
Raquel Jeffers
15:09 02 Feb 21
Yoram and team provided clear step-by-step guidance for submitting my application for a certificate of Sephardic origins and my Portuguese citizenship. Most importantly, we were successful! My daughter and I now currently citizens! And costs were very reasonable.
Eran Netanel
Eran Netanel
05:45 01 Feb 21
ממליץ בחום על החברה, למי שמעוניין להוציא אזרחות פורטוגלית בראש שקט, לדעת שהם דואגים בשקט מאחורי הקלעים עד לרגע שמודיעים לך שקיבלת את האזרחות.הכל התבצע בשקיפות מלאה, ניתנו אפשרויות לבחירה מבין עורכי הדין בפורטוגל שגם הם נתנו שירות מצוין, לא היו עיכובים מיותרים והמענה תמיד מהיר ובחיוך.תודה שהפכתם את התהליך הזה לפשוט ויעילערן
dubi gefen
dubi gefen
08:27 31 Jan 21
היום אשתי קיבלה את המסמך שמאשר את קבלת האזרחות.נמשיך בקבלת האזרחות לילדנו עם עורך הדין יורם עזרה.
Moshe Benatar
Moshe Benatar
19:45 30 Jan 21
ממליץ מאוד, צוות מקצועי ומיומן מאוד ובעל תודעת שרות גבוהה.
יעקב איפן
יעקב איפן
06:23 28 Jan 21
Or Abraham
Or Abraham
17:17 27 Jan 21
שירות מקצועי, כל התהליך היה פשוט ומהיר.תודה לצוות של עו"ד זרה על השירות המקצועי.
Ben Abarbanel-Wolff
Ben Abarbanel-Wolff
12:55 27 Jan 21
I’m so glad I got in touch with the Zara team. They are highly professional and everything went perfectly. Totally worth it. Thanks for everything !!
צביקה שחורי
צביקה שחורי
15:41 25 Jan 21
האזרחות הפורטוגלית לרעייתי הגיעה בשעה טובה. הסבלנות השתלמה. הליווי של צוות המשרד של יורם זרה היה לעילא. מקצועי מסור ואדיב. תודה רבה
Rachelle M
Rachelle M
11:59 23 Jan 21
They answered any queries we had very promptly and were very efficient in helping us with through all the processes.
Gal Abudi
Gal Abudi
08:55 22 Jan 21
לפני כמה ימים הבקשה שלי אושרה וקיבלתי את תעודת הלידה.בחרתי לעבוד עם משרד עו"ד יורם זרה בגלל האמינות והיושרה. היה לי חשוב לעבוד עם משרד עו"ד רציני שאינו מחפף בתהליך.הטיפול בבקשת האזרחות היה מעולה. הייתה הקפדה על הפרטים הכי קטנים על מנת כשהתיק יוגש לרשויות בפורטוגל לא יהיו ריג'קטים.היה גם מענה לשאלות שלי בקבוצת וואטסאפ ייעודית שנפתחה, במידה ומשהו לא היה ברור, הם יצרו קשר טלפוני והסבירו בסבלנות רבה.תודה ענקית לניצן, רעות, יובל ומשה על המענה והעזרה בכל שאלה שהייתה!
Alma London
Alma London
14:26 21 Jan 21
אלופים! תוך שנה וחצי בערך קיבלתי אזרחות. זמינים וקשובים לשאלות! אלופים!
Chere Woland
Chere Woland
07:54 21 Jan 21
Jane Hiett
Jane Hiett
19:07 19 Jan 21
I am very grateful to Yoram Zara and his helpful and responsive team for all their assistance and advice with my application for Portuguese citizenship. Being able to do everything by email was a great help, and I am delighted to now be a Portuguese citizen.
Dannah Levy
Dannah Levy
10:47 19 Jan 21
שירות מעולה ומקצועי.התהליך היה פשוטחוץ מהעברת המסמכים הנכונים לא הייתי צריכה לעשות דבר
ליאור חודדה
ליאור חודדה
12:54 17 Jan 21
אני רוצה לציין לשבח את עבודתם המקצועית של משרד עו"ד זרה,הכל טופל לשביעות רצוני באופן איכותי יעיל ומהיר,זאת תוך הקפדה על עמידה על צרכי הלקוח ומתן מענה בלתי מתפשר לכל צורך שעלה תוך כדי, למשרד עורכי דין זרה צוות עבודה בעל תודעת שירות גבוהה וניכר כי עבודתם יסודית ואיכותית, בטוחני כי כל אדם שיבחר לקבל את שירותי המשרד יפיק תועלת רבה מעבודתם,הרמה המקצועית הגבוהה, והמסירות האמינות והיעילות לה אני זכיתי, ועל כך תודתי חודדה ליאור.
Avi Nahmias
Avi Nahmias
10:31 17 Jan 21
הליך מקצועי ומהיר, שאפו למשרד עו״ד זארה.יישר כח , מומלץ ביותר .
Maya Alroy Belkin
Maya Alroy Belkin
08:41 17 Jan 21
The process was very effective . We got the help we needed. The information was clear and friendly. Thanks
Eyal Netanel
Eyal Netanel
16:51 15 Jan 21
משרד ע"וד יורם זרה הוכיח את עצמו בכל צעד ושעל לאורך כל התהליך. הליווי היה מקצועי, ענייני, אמין, מהיר ואדיב. תחושת הבטחון שהתהליך מבוקר ומפוקח על ידי הצוות המקצועי של המשרד, ושותפיו בפורטוגל, נתנה לי, ולשאר בני משפחתי, תחושת בטחון שיש מי שדואג. כל שאלה נענתה במהירות, באדיבות ובמקצועיות. ההמלצה שלי היא בוודאות, מנסיון, אך ורק משרד יורם זרה בכל הקשור להוצאת אזרחות פורטוגלית. מנצל את ההזדמנות להודות לכל מי שטרח, קידם, דחף ועזר לי בתהליך הוצאת האזרחות הפורטוגלית, ואני שקט ורגוע שהפקדתי את ענייניהם של ילדיי בידי אנשים מצויינים אלה.אייל נתנאל
Katie Robinson
Katie Robinson
18:50 14 Jan 21
I successfully worked with Yoram Zara to obtain Portuguese Citizenship as a descendant of Sephardic Jews. He is very knowledgeable and responsive. His legal partners at ASAG in Lisbon are the same. They are very thorough and made sure all forms were filled out correctly. They spelled out the exact documents I needed to acquire and what the deadlines were. He has forged the necessary relationships to complete the process smoothly. He has an established protocol that alleviates any stress or confusion in the process. It has been about a 3 year process for me. Personally, it has been a 5 year process altogether. I started to do the research and secure the documents needed in 2015. I first contacted him in July 2017. This week (in July 2020) I went to the Consulate in New York to apply for my Citizen Card. In a few weeks, I go back to pick up my card and apply for my passport. I am still a bit in shock and it doesn't seem quite real yet. Maybe when I get my CC and passport it will sink in. I highly recommend contacting Yoram Zara soon to aid in the application process before the law changes. The whole process was completed by email and mail. It took a huge leap of faith for me to trust someone in another country that I never met in person. I am very glad I did and it was money well spent. Yoram Zara is the real deal!July 2017 - I made initial contact online with Yoram Zara. Between July and October, I was still undecided. I received a phone call from his office in Israel to see if I was still interested. That phone call was the encouragement I needed to move forward with the application process.October 2017 - I formally began the process by filling out the questionnaire about my family history.December 2017 - I received my Certificado from the Jewish Community of Porto. This part of the process was very fast. The government portion took much longer. I have to add that the government portion of the process was slowed by an increase in the number of applicants from the UK due to Brexit.January 2018 - My application was formally submitted in Lisbon by the attorneys at the firm ASAG.October 2019 - My application was approved.June 2020 - I received my Portuguese Birth Certificate.July 2020 - I traveled to the Consulate in NYC to apply for my Citizen Card.August 2020 - I had another appointment at the Consulate in August to pick up my Citizen Card and apply for my passport. The Citizen Card cannot be mailed. It requires a second trip to the Consulate. The passport can be mailed. It was sent by DHL and I received it within a week. ASAG offers assistance in Lisbon to obtain the CC and passport in 5 days. I would have done that but there are travel restrictions from the United States at this time due to the pandemic.
Shalom Ishay
Shalom Ishay
15:26 10 Jan 21
תודה רבה קבוצת זארה, על טיפול מקצועי ביותר.אני אבא לבן ובת ולבקשתם טיפלתי בבקשות שלהם ושלי.נכון להיות הבת קיבלה אזרחות פורטוגלית.אני רוצה להודות על העזרה התמיכה,הקשבה ובסוף הביצוע, שווה מאוד.בהתייחס למחיר הוא מצויין בהתייחס לזמן ולכול הטיפול שעברנו בתהליך.אנשים נבחנים כאשר מתפתחות בעיות, בתיק שלי אתם פעלתם ללא לאות עד שהבעיה נפתרה.שוב תודה רבה וביימים אלה אני מאחל לכולנו, רק בריאות.שלום
גלילה למעלה
לשלוח
צרו קשר
שלום. אנא שלחו הודעה וניצור קשר לגבי אזרחות פורטוגלית.